geotrio oskola.cz

GeoTrio - didaktická pomůcka

GeoTrio - didaktická pomůcka - naučme děti myslet. Didaktická pomůcka GeoTrio - co to je. Slouží k procvičování předškolních dovedností i různých školních předmětů s logickým uvažováním. Jedná se o dřevěnou desku s dřevěnými kolíčky, na kterou se natahují gumičky podle zadání. Zadání mají různé obtížnosti. Kromě logického uvažování je k plnění úkolů potřeba prostorová představivost a zároveň s tím je procvičována jemná motorika. GeoBoard je dřevěná deska s kolíčky využívaná hlavně k výuce geometrie.

OVERVIEW

This web page geotrio.oskola.cz currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have scanned four pages inside the website geotrio.oskola.cz and found one website linking to geotrio.oskola.cz. There are three mass networking sites acquired by geotrio.oskola.cz.

GEOTRIO.OSKOLA.CZ RANKINGS

This web page geotrio.oskola.cz has seen fluctuating amounts of traffic all through the year.
Traffic for geotrio.oskola.cz

Traffic ranking (by month) for geotrio.oskola.cz

Traffic ranking by day of the week for geotrio.oskola.cz

Oskola - Obrázková škola, firemní blog

vyrábí a prodává výukové kartičky pro děti. Na tomto blogu se dočtete aktuální informace o produktech i o dění ve firmě. GeoTrio - novinka roku 2015. Představujeme jednu z našich velkých novinek letošního roku. Možná, že to může vypadat složitě, ale princip je velice jednoduchý. Na každé kartě je vždy přesně 12 objektů a úkolem je vytvořit z nich 4 trojice.

WHAT DOES GEOTRIO.OSKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of geotrio.oskola.cz Mobile Screenshot of geotrio.oskola.cz Tablet Screenshot of geotrio.oskola.cz

GEOTRIO.OSKOLA.CZ HOST

Our parsers identified that a single root page on geotrio.oskola.cz took five hundred and sixteen milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
46.28.105.113

I caught that this domain is using the Apache os.

GeoTrio - didaktická pomůcka

DESCRIPTION

CONTENT

This web page geotrio.oskola.cz has the following in the site, "GeoTrio - didaktická pomůcka - naučme děti myslet." We saw that the webpage also stated " Didaktická pomůcka GeoTrio - co to je." It also said " Slouží k procvičování předškolních dovedností i různých školních předmětů s logickým uvažováním. Jedná se o dřevěnou desku s dřevěnými kolíčky, na kterou se natahují gumičky podle zadání. Kromě logického uvažování je k plnění úkolů potřeba prostorová představivost a zároveň s tím je procvičována jemná motorika. GeoBoard je dřevěná deska s kolíčky využívaná hlavně k výuce geometrie." The header had geotrio as the highest ranking optimized keyword. It is followed by didaktická pomůcka, geoboard, and obrázková škola which isn't as ranked as highly as geotrio. The next words geotrio.oskola.cz used was oskola. kartičky was included but might not be understood by web engines.

SEEK SUBSEQUENT WEB SITES

Salitre y papel

Antes de nada quiero desearos a todos un feliz año 2017. Ay cuanto tiempo sin estar por aquí, ya os echaba de menos. Entre las pequeñas vacaciones que me tomé al final del verano y la baja por maternidad. hacía un mundo que no publicaba nada. Pero aquí estoy de vuelta con las pilas a tope para enfrentarme a nuevos retos. Y con un montón de novedades. Pendientes para enseñaros, jejeje. Pero bueno, poco a poco. Antes de que acabara el año, os preguntaba por el facebook. Que le hice a un amigo! Para pre.

El eterno viaje de Gran Atuin

El eterno viaje de Gran Atuin. Lunes, 27 de mayo de 2013. Un año de vida y una pequeña encuesta. Pues eso, que esta cuenta cumple un año de vida, y con casi 2000 followers en twitter, cosa que nunca pensé que llegase a producirse.

La estela de la palabra Que no me falten los aullidos en el pecho.

Que no me falten los aullidos en el pecho. De tus dilemas más humanos. Y de tus sombras enemigas,. De las cosquillas que te hace la vida. Y del tacto de lo inesperado. Salgo de la cueva gris que nos acoge. Y aunque empujada por la masa,. Uno a uno los pasos en el suelo brillante,. La aglomeración provocada por la estrechez. Echo la cabeza hacia arriba;.

La Biblioteca de Altdorf

Martes, 3 de diciembre de 2013. Buenas a todos una vez mas a la Biblioteca de Altdorf. Hoy venía para plantear la nueva forma de GW de vendernos nuevos suplementos de Warhammer Fantasy en forma de reglamentos de campaña.

Dóraˈs by Dora P

You are in a Dreamland where everything is happy, people are amazing and a piece of cake is the source of happiness. I take the photos of everything myself with my Canon camera.